Сегодня в городе Саки 29.03.2024

Маріуполь вирвав перемогу у Миная завдяки пенальті в компенсований час

Маріуполь мінімально обіграв Минай в гостях у рамках шостого туру чемпіонату України. Підопічні Василя Кобіна активно почали поєдинок і в першому таймі більше володіли м'ячем, але небезпечними моментами це не супроводжувалося. Зате Маріуполь відповів небезпечним навісом Стасюка після якого Сікан головою пробив у поперечину. У другому таймі гострішими в завершальній стадії були гості. Обороні минайців доводилося непросто, щоб стримувати натиск суперника, але в цілому їм це вдалося. Лише в компенсований час Саків збив Мишнева, а арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. На повторі здається, що півзахисника Маріуполя збили до штрафного майданчика, але арбітр все ж поставив спірний пенальті. Бондаренко невпевнено, але 11-метровий реалізував, принісши своїй команді перемогу. Минай - Маріуполь 0:1 Гол: Бондаренко, 90+2 (пен) Минай: Попович - Меліченко, Лопиренок, Матіч - Глагола (Книш, 32), Голодюк (Ткачук, 46), Нурієв, Саків - Кожанов (Маембе, 46), Шиндер (Ахмедзаде, 87)), Сніжко Маріуполь: Гальчук - Кирюханцев, Чоботенко, Биков, Стасюк - Чех, Танковскій - Топалов, Бондаренко, Мишнєв - Сікан (Кулаков, 59) Попередження: Сніжко, Лопиренок, Матіч, Шиндер - Стасюк, Биков Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.